ru

World of Tanks оплата

 • Поповнення ігор з електронного гаманця - без комісії.
 • Поповнення ігор банківською карткою - 1,5% від суми.
 • Слатити можна від 1 до 14 000 грн.
 • При оплаті карткою врахуйте, що банк який випустив карту, може стягувати додаткову коміссію.
 • Максимальна сума 1 операції через електронний гаманець – 14 000 гривень.
 • Операції відбуваються згідно зі стандартами PCI DSS.
 • Всі платежі та дані зашифровані.
 • Служба моніторингу та запобігання порушенням, підозрілій і шахрайській активності працює цілодобово.
 • Працюємо цілодобово
 • Приймаємо картки всіх банків України та більшості банків світу.
 • Зарахування коштів меньш ніж за 1 хвилину.
 • Можлива оплата на смартфоні, планшеті та через додаток Global24.
 • Поповнення гаманця карткою, з балансу мобільного або готівкою майже в кожному платіжному терміналі.
 • Оберіть спосіб оплати.
 • Якщо ви вибрали електронний гаманець, авторизуйтесь або зареєструйтесь.
 • Якщо обрано банківську картку введіть її дані (послуговуйтесь підказками системи).
 • Введіть номер ігрового рахунка/акаунта який хочете поповнити.
 • Зазначте суму платежу.
 • Система розрахує суму комісії, якщо вона передбачена.
 • Натисніть кнопку «Сплатити», і за необхідності введіть код підтвердження.
 • З питань щодо статусу платежів або роботи сервісу звертайтеся до служби підтримки 0 (800) 800 800.

Як поповнити ігровий баланс World of Tanks

World of tanks - це масова онлайн гра в реальному часі в жанрі військового шутера, тематика якої присвячена броньованій техніці середини 20 століття. Створена компанією-розробником Wargaming.net (Білорусія). Анонс гри вийшов в квітні 2009 року. Гра має великий попит у всьому світі. Щоб мати можливість користуватися сервісом World of tanks, необхідно поповнювати ігровий баланс. Як поповнити "Ворлд Оф Танкс", які є методи, на які ресурси потрібно звернути увагу, якими перевагb вони мають - на ці та інші питання ми дамо відповідь далі в статті.

World of tanks: оплата різними варіантами (Україна)

Щоб послуга була оплачена, гравці використовують такі методи оплати:

 1. Поповнення балансу готівкою;
 2. Поповнення рахунку банківською карткою;
 3. Поповнення балансу електронними грошима з гаманців (наприклад, Globalmoney);
 4. Поповнення рахунку мобільними грошима (Lifecell, Київстар);
 5. Поповнення балансу sms-платежем.

World of tanks: оплата готівкою

Є категорія людей, яка до сих пір вважає за краще використовувати готівку з таких причин:

 1. Не в кожному магазині є можливість розплатитися банківською картою. Є місця, де приймають тільки готівку (ринки з продуктами; громадський транспорт). У невеликих селищах також не встановлюють банківські термінали для оплати товарів і послуг;
 2. Часто картою можна розплатитися тільки на території однієї країни;
 3. Можна стати жертвою шахраїв при оплаті послуг онлайн або через зламаний термінал;
 4. На банківській картці, коли закінчуються ваші особисті кошти, можна скористатися кредитними грошима. Тобто людина може безконтрольно витрачати гроші, яких по суті у неї немає. А якщо купуєш за готівку, відразу розумієш, скільки у тебе залишилося.

Щоб виконати платіж готівковими коштами в грі World of tanks, можна скористатися послугами терміналів CityPay, iBox, EasyPay, RegulPay, EasySoft, TYME, Система, Приватбанк.

World of tanks: поповнити рахунок через картку

Банківською картою користуються при оплаті товарів і послуг в ТЦ, супермаркетах, інтернет-магазинах. Карта не займає багато місця, і на відміну від готівкових коштів, при втраті її миттєво можна заблокувати, і ваші гроші ніхто не зможе вкрасти. Щоб в поповнити рахунок в "Ворлд Оф Танкс" банківською картою, використовують такі способи:

+----------------------------------------------+-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ | Спосіб | Розшифровка | +----------------------------------------------+-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ | Онлайн-сервіси | Privat24, GlobalMoney і ін. |
+----------------------------------------------+-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ | Банки | У центрах самообслуговування АТ "Райффайзен Банк Аваль". Оплата проводиться тільки картами українських банків. | +----------------------------------------------+-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------+

Як поповнити рахунок на "Ворлд оф Танкс" без комісії

Якщо постійно грати в World of Tanks, хочеться знати ласі місця, де є можливість поповнити рахунок без комісії. Таку можливість надає онлайн-сервіс GlobalMoney.

Як поповнити акаунт World of Tanks онлайн

Дуже велика кількість людей зараз оплачує товари і послуги через інтернет з наступних причин:

 1. Оплата через онлайн-ресурси відбувається швидко;
 2. Поповнення рахунку відбувається в будь-якій країні/місті;
 3. Не потрібно стояти в черзі;
 4. Оплату можна провести в перервах між справами, за обідом, в транспорті;
 5. Розпорядок роботи всіх онлайн-ресурсів 24/7.

Щоб поповнити рахунок "Ворлд оф Танкс" через інтернет, можна скористатися онлайн-сервісами. Кожен ресурс має свої плюси і мінусами. Обов'язково звертайте вашу увагу на безпеку, яку може надати сервіс, - саме тому зараз ми поговоримо про онлайн-ресурс GlobalMoney.

World of Tanks: поповнити рахунок через GlobalMoney

Платіжна система GlobalMoney з'явилася в 2009 році. По всій Україні розташовано 75 тисяч пунктів прийомів грошових переказів. Гаманець GlobalMoney поповнюється в кожному банку України. Зупинимося на перевагах, якими володіє онлайн-сервіс. GlobalMoney гарантує високий рівень безпеки своїм клієнтам. Банківські реквізити клієнта надійно зашифровані зі спеціального протоколу, з використанням технології 3ds. Тобто стороння людина не зможе використовувати дані клієнта. Також компанія володіє сертифікатом PCI DSS, наявність якого дозволяє вести переговори з іншими банками про компенсацію або повернення грошей у разі екстрених ситуацій. Комісія при переказі грошей 0,6% + 3 грн, але обов'язково враховуйте, якщо гроші знімаються з кредитних коштів, стягується додатковий відсоток. За допомогою електронного гаманця GlobalMoney поповнити рахунок "Ворлд оф Танкс" можна без комісії. Швидкість операцій - 30 секунд, але також залежить від банку, на рахунок якого йде переказ. Сервіс простий і інтуїтивно-зрозумілий для звичайного користувача. Коли вводяться дані, відбувається автоматична перевірка коректності формату номера карти, дати. Автоматичний перехід до наступного рядка відбувається тільки в тому випадку, якщо ви правильно ввели дані в попереднє поле. Щоб поповнити ігровий баланс World of Tanks картою Visa або Mastercard через GlobalMoney, необхідно:

 1. Зайти на сайт GlobalMoney.
 2. Вибрати розділ "Оплатити Гру".
 3. Вибрати гру World of Tanks.
 4. У віконці ввести потрібну інформацію (Email і сума поповнення), і вибрати спосіб оплати (через карту Visa/Mastercard).
 5. Натиснути "Ок".
 6. У вікні "Оплата послуг World of Tanks" вказати реквізити банківської картки; номер телефону або email.
 7. Натиснути "Підтвердити".

Також гру можна поповнити через електронний гаманець GlobalMoney при його наявності (без комісії).

World of Tanks Blitz

Після того, як гра World of Tanks стала користуватися великим попитом і набула великої популярності, білоруська компанія-розробник Wargaming.net в 2014 році випустила в світ нову гру - World of Tanks Blitz. Поповнити рахунок в цій грі можна за допомогою банківської карти, яка повинна бути прив'язана до вашого ігрового акаунту.