ru
Для бізнесу

business

При розробці бізнес-рішень платіжна система GlobalMoney об’єднала найкращі практики банківських продуктів і переваги електронних грошей. Сьогодні ми пропонуємо швидкі, економічні рішення, що мають попит у бізнесу та покупців.

Фінансовий дропшиппінг

Як і в класичному варіанті торгівлі товарами. Ви можете продавати понад 3000 послуг з асортименту GlobalMоney у своїх інтернет- і офлайн-точках, незалежно від їхньої спеціалізації та розміру.

Це прекрасний спосіб збільшити трафік, завоювати лояльність клієнтів і підвищити дохідність вашого бізнесу за рахунок агентської винагороди

dropshifting

Вам не потрібні спеціальні ліцензії, обладнання чи програмне забезпечення. Роботи виконають наші експерти у термін від 24 годин із моменту підписання договору. Остаточна дата запуску проекту у вашому магазині залежить від типу підключення (спрощений, стандартний, індивідуальний).

dropshifting

dropshifting

Як це відбувається на практиці

Наприклад, до магазинів «Алло», «Цитрус», Fishki тощо споживачі приходять не лише за девайсами. Тут вони також можуть поповнити мобільний, переказати гроші на картку, заплатити за квартиру та багато іншого.

Цей же принцип роботи використовують заправки WOG, невеликі торговельні мережі та окремі магазини. Такі варіанти підключення називаються стандартним і спрощеним відповідно.

dropshifting

Для роботи з такими проектами, як VodafonePay або Стармані (Смарт-Гроші), ми розробили кастомізовані програмні та інтерфейсні рішення – це приклад індивідуальних підключень.

Хочете отримати докладну консультацію та варіанти рішень спеціально для вас? Пишіть на e-mail чи зателефонуйте до центрального офісу. Якщо ми не відповімо вам протягом двох робочих годин, із нас – торт.

«100500» точок можуть приймати оплату за ваші товари та послуги

Станьте нашим постачальником – і покупці дістануть можливість оплачувати ваші товари та послуги у 7000 точок по всій Україні. Переконані, що й серед 10 млн відвідувачів сайтів наших агентів також знайдуться ваші клієнти.

Окрім широкого покриття, ви отримаєте універсальне комплексне рішення, простий протокол інтеграції, низький і гнучкий % за обслуговування, а також прекрасний інформаційний привід звернутися до ваших клієнтів, щоб зробити їх ще лояльнішими до вас.

delivery

Ми також готові надати інформаційну підтримку та проводити спільні акції для популяризації ваших послуг. У розділі «Каталог» ви побачите, хто вже працює з нами. Повний список партнерів, зокрема інтернет-майданчиків, ви можете отримати у наших менеджерів.

WEB&Mobile еквайринг

Організація оплати товарів і послуг на сайті чи в мобільному додатку – 2-й за важливістю етап після продукту та основний показник успішності бізнесу.

Але, крім зручності та різноманіття способів оплати для покупця, бізнесу важлива вартість еквайрингу. Не всі готові віддавати два та більше відсотків лише за можливість приймати картки українських банків.

acquiring

acquiring

Компанія GlobalMoney розробила і впровадила комплексне еквайрингове рішення, що дозволяє вам приймати до оплати:

  • картки;
  • готівку через термінальну та агентську мережі;
  • електронні гроші;
  • гроші з балансу мобільних телефонів,

Комісія за обслуговування ДО 1,8 %

Ви зможете виставляти та надсилати рахунки у вигляді посилання чи QR-коду прямо на пристрій покупця.

acquiring

Звичні та обов’язкові сервіси з безкоштовного підключення, індивідуального оформлення платіжних кнопок і форм, цілодобової аналітики, підтримки й автоматизації також входять до пакета.

chat

Подробиці – у наших менеджерів. Пишіть або телефонуйте.
Обіцяний торт – в силі!